co je to s tamperem

Plochá interiérová siréna pro středně velké prostory. Bez optické signalizace, vlastního zálohování. S tamperem.

Nejlepší odpověď
kenyrts

Tamper detekce: automatické stanovení pomocí modulu, který byl učiněn pokus ohrozit fyzické bezpečnosti.
Tamper důkazy: vnější náznak, že byl učiněn pokus ohrozit fyzické zabezpečení modulu.
Tamper odpověď: automatické opatření přijatá modulem při neoprávněné manipulaci pokus nebyl zjištěn.
Tamper pásky: páska nebo štítek často logoed umístěn nad zdá nebo šroubem ukazovat fyzické bezpečnosti byla porušena, pokud je páska v členění na modulu.

Další odpovědi
silverf

Tamper-mechanický spínač (může být i rťuťový), který hlásí pokus o např demontáž ze zdi nebo jinou neoprávněnou manipulaci (otevžení krytu, vystříkání sirény montážní pěnou).