22aa

Při pokusu o navýšení kapacity paměti MP4 přehrávače REDSTAR MP4 02 mi to píše: „Parametr není správný.“ Co s tím?

Dobrý den.
Zvětšil jsem paměť mp4 přehrávače Redstar MP4 02, ale když dám více než 1.54 GB, tak i když mám pamět v FAT 32, tak mi to napíše: Parametr není správný.
Prosím pošlete mi nějaký program, který z 2 GB udělá 4 GB a bez chyby?
Děkuji za odpověď.
D

Odpovědi
cochee

Můžeš to nějak blíže vysvětlit? JAK jsi zvětšil paměť, když tento přehrávač nemá slot na paměťovou kartu ani jiný způsob dodání větší paměti? Žádný program ti paměť nezvětší, ta je tam od výroby ve formě čipu. Paměť je hmotná věc, ne nějaký parametr upravitelný programem.