jirkajnene

Co je to „rumdaiz“?

Mělo by se to týkat zedničiny.

Nejlepší odpověď
annas

Zřejmě jde o upravený název drinku. Rum Daisy je tptož název míchaného nápoje. Kdysi jsem slyšela.,

Pomohl Google
tmavý rum – citrónová šťáva – cukr – sirup z grenadíny – promíchat.

Možná je česká varianta trochu upravená. Receptů na netu je hodně. Můžete se podívat.

http://www.drin­ksmixer.com/drin­k6462.html

Další odpovědi
anonym

Zedníci mají svou řeč, taky třeba toto: štvagrát, je to mezera mezi zdící zdí a provázkem, co ti ukazuje, jak máš správně zdít
V tvým dotazu je rum, tak ti nevím…