???

Co je to renderování?

Dobrý den.
Chtěl bych se zeptat co je to renderování. Hlavne renderování videa. Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
arygnoc

rendering

  • tvorba reálného obrazu na základe počítačového modelu, odvetvie počítačovej grafiky.

http://heureka­.tym.sk/vys.php?vol­ba=1&dotaz=ren­der&book=r

Další odpovědi
KdoSiOdJinud

vytváření neměného celku z částí 🙂, jak bylo psáno napříkald v modelování objektů, ale i u střihu videa – obyčejně proces velice náročný na výpočetní výkon