mosoj

Co je to Raimondiho stéla ?

Odpovědi
KatkatkaW

„…kamenný blok vysoký 7 metrů a vyrobený z leštěné žuly, který dodnes nedává odborníkům a záhadologům na celém světě spát. Archeologové ho původně pojmenovali Jaguáří muž z Chavínu ale je daleko známější pod názvem Raimondiho stéla…“
Z období Chavínské kultury, civilizace pochází z oblasti středních a jižních And, která se vyvíjela kolem roku 2800 př.n.l. Podle některých zobrazuje parní stroj. Nebo nějaký „mimozemský“ stroj..

Zdroj: http://magdale­nazachardova.pi­se.cz/12-mayska-stela-a-parni-stroj-stary-4000-let.html