Co je to prozákaznický přístup?

Nejlepší odpověď
Luxx

lezení zákazníkovi do .. no však víš kam.. znám to z Kaufu, když jsem tam byla na brigádě.. zákazník = náš pán… něco otřesného

Další odpovědi
pusinka50

Sloužit zákazníkovi. Být vstřícný, klidný a maximálně ochotný. Nikdy zákazníkovi neodporovat, nenechat se vytočit jeho stížnostmi či nadávkami, být vlídný, asertivní, snažit se mu maximálně vyjít vstříc, vyřešit třeba jeho případnou stížnost tak, aby odcházel s pocitem, že mu bylo vyhověno

setapouch

Jak uz tu bylo receno, pres uspokojovani potreb zakaznika uspokojovat potreby firmy. Spokojeny zakaznik prinasi vetsi zisk.

Jen bych doplnil, ze zakaznik nemusi byt jen ve smyslu obchodnim (obchod x zaakaznik), ale muze jit i o interniho zakaznika ve firme. Napr. pro IT jsou interni zakaznici temer vsichni ostatni zamestnanci, oni jim poskytuji sluzby.

ivzez

„Prozákaznický přístup“ je to, čím prodavač
téměř každého svéprávného zákazníka naštve
nebo dokonce odradí (víckrát už nepřijde)…