agentpv

Co je to prosím za skladbu (indický motiv – fakír?) v odkazu níže na YouTube? Umíte k ní někdo napsat noty pro flétnu?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=DTGJBWZxHhA

Odpovědi
xxx3

je mi to známé, ale nevím, třeba se mi to jen zdá.
(btw. ty noty napsat umím, ale nevím, jestli chceš slyšet tohle. Přece jenom je to věc, která netrvá jen 5 minut)

agentpv

xxx3, díky já sice chtěl název – abych si noty dohledal, ale stačí mi základní motiv – to je tak 20 – 30 not ?? ve tvaru C D A … něco jsem už pochytil ale je tam asi dost půltónů. Nemám hudební vzdělání, jen si občas písknu něco na flétnu pro obveselení dcerky.