Bartolomeo

Co je to PPP

Při testu jsem našel zkratku PPP co je to

Nejlepší odpověď
beer

Poněvadž nevím v jakém testu, vyber si od Googla:
http://www.go­ogle.cz/search?q=PPP&sou­rceid=ie7&rls=com­.microsoft:cs:IE-ContextMenu&i­e=&oe=&rlz=1I7AD­FA_cs&redir_es­c=&ei=SVJfTp-yLMj44QSO8sAR

Další odpovědi
kmyt

Poruchy příjmu potravy

baghira

Poruchy příjmu potravy

Anorexie, bulimie a podobné potíže většinou pubertálních holek. Mám známou terapeutku, která to řeší, a vím, že to není žádná sranda.

Ing.internet

Petr Pavel Pepa

Balu103

Point-to-Point Protocol
Pedagogicko-Psychologicka Poradna
Pakistan Peoples Party
a este mnozstvo moznosti – najdi si, len sam vies, z akeho odboru ten test bol.

Zdroj: en.wikipedia.or­g/wiki/PPP

Bartolomeo

Hej nevím možná něco o doktorce