Ivy5

co je to poletucha podzimní?

Poletucha je hmyz?Pokud ano jaký-pokud ne,co to je?

Odpovědi
dave09

Nevím jak poletucha podzimní, ale poletuchy jsou veverky, které mají vyvinutý lem mezi předními a zadními končetinami, který jim umožňuje plachtit mezi stromy.

Ačkoliv jejich anglický název zní „Flying squirrels“, létat neumějí. Pouze plachtit vzduchem.

michaelaKOBYLA

Ano je to hmyz a je to noční hmyz co většinou vlétává za světlem.aspon si to myslím

Zdroj: http://www.obraz­ky.cz/detail?id=e­JyVjsFugjAAQO/9GNpSy­uiSZQdhEjOZMkXhY­mopUFOkgaKDrze7LLvssON­LXl6eWLKhOKY4d5sGY­OAiUCltZf%2BCA­QE8TpEIu9s7SXR%2BXF­34gs7F0Yz5AY056W4bEj­HxK7C6JqsixDseZ­v1nZJOSlHYd6SjRpt2h­tZdMxXwm2ZS7e1Y­u2R209CusU/8jPW33wcZ­HGYuzRRDmXny6zO­e3SfOD3arOBPo­OGmvNM4StuqqW146Y­YTkaCb9BDtB0WtpRN­Ny5mPov10WIQIw­goAgB8kSBx35UW­SpOHKPEIHkvGkd0LVTD63­8OsRsA5ovAo2dW4QpVjPqUP­QC9i3DI&sId=-ZQw4qq7wk02D6AzJ7ms

alenka901

Poletucha, jakási okřídlená veverka, je živočichem nočním.