Co je to plná penze?

Celý den jídlo a pití zdarma jako AllInclusive? Myslím, když se jede někam na zájezd.

Nejlepší odpověď
klumprt

Snídaně, oběd a večeře. Nic víc. Piva, panáky, kávičky a různé laskominy mezi jídly v ceně jako u all inclusive nejsou.

Zdroj: http://www.de­nik.cz/svet/plne-penzi-odzvonilo-vytlacila-ji-nabidka-all-inclusive-20130530.html

Další odpovědi
hanny 2

Plná penze je snídaně,oběd a večeře + pití k tomu.
All inclusive – vše zahrnuto – je občerstvení ještě během dne mimo hl.jídla – např.bufet na pláži – těstoviny,piz­za,káva,zákusek,o­voce,nápoje – i alkoholické.

redy

To samé co píše hanny2, plus zmrzlinu – neomezeně 🙂