Mirdas

Co je to platební transakce ?

Mám od O2 paušál na mobil. K základní ceně a samozřejmě k daním mne připočítávají jakousi platební transakci, což je 90,–Kč.
Platím složenkou.

Nejlepší odpověď
anonym

To jsou platby mobilem – placené linky, DMS, prémiové SMS…
Pokud máš tuto platbu každý měsíc ve stejné výši – nemáš třeba nastaveno pravidelné ´dárcovství´?

Další odpovědi
Lamalam

Lepší než tady, bude zeptat se přímo O2.

mosoj

Stačí vytočit číslo jejich call centra a zeptat se cože ti to účtují.

marci1

Služby třetích stran, které Ti poskytuje 02 : https://www.o2­.cz/osobni/203289-penezni_sluzby/107415-partner.html