mosoj

Co je to penis captivus a ovčí ?

Když jsem byl malý a zvídavý chlapec, říkáválo se v partě znalých mladých mužů o té které ženě, že má ovčí.
Souvisí pojem ovčí s pojmem penis captivus ?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Penis captivus nejde vyndat. Do ovčí ho ani nestrčíš.

Další odpovědi
Agneta

„Ovčí“ je lidový pojem pro vaginismus. Ženy mající vaginismus nemohou normálně souložit, musí – nebo – praktikují z toho důvodu anální styk. Často se to nezlepší ani po přirozeném porodu…znám případ (z médií) kde se to nezlepšilo ani po druhém porodu:D