C-system

Co je to overal?

A)lizarska kombineza
B)spolecensky oblek

dekuji za odpo

Nejlepší odpověď
kropitko

A)kombinéza

Další odpovědi
Bičiště

Overal je slovo anglického původu (Overall)a mimo jiné znamená – dohromady,vcel­ku,pracovní oděv… Takže přeneseně se jedná o oděv typu kombinéza (pracovní i sportovní) – vršek a spodek tvoří jeden celek.

artsvec

Overal může být i pracovní kombinéza či jednorázová kombinéza z netkané textilie: http://www.jed­norazoveodevy-haccp.cz/c/ochrana-tela/jednorazove-kombinezy-overaly