Mirdas

Co je to One-Time-Password ?

Objevilo se mne to na počítači ( nejsem žádný počítačový mág ) a vnucuje mne napsat telefonní čilslo a pokračovat v přihlašování.
Nelze obejít, vymazat, jednoduše neboť nevím oč tu doopravdy jde, nemám k tomu důvěru.

Děkuji za skutečné rady.
Doplňuji:
gecco: jednoduše jsem nikoho nežádal, neobjednával a podobně. Potřebuji napsat známé mail a mám to přes celou stránku aniž bych se ke psaní dostal.

Nejlepší odpověď
gecco

…„Objevilo se mne to na počítači“… – samo přišlo???
😉
Samo asi ne – takže při jaké příležitosti se ti to objevilo?
Doplňuji:
K Doplnění:
OK – v tom případě „k tomu“ taky neměl důvěru – ale bez dalších podrobností ti asi neporadím…
😉
Zkus

  1. ukončit mailer (prohlížeč, pokud přisrupuješ k mailu přes web)
  2. restartovat počítač
  3. přidat další podrobnosti

Další odpovědi
quentos

Heslo na jedno použití. Teoreticky už ho tedy nebudete potřebovat, jen v tomto okamžiku.