undelete+

Co je to můj stream a jak se používá?

Doplňuji:
Boláku super díky. Kočkopes je teda něco jako RSS.

Nejlepší odpověď
bolak

Takovej kočkopes…

Chceš i historii? Dávno pradávno jest tomu…teda asi tak minulej říjen, kdy sem začal admina bombardovat svými geniálními nadčlověčími nápady. Jedním z nich bylo i to, že nejde sledovat otázky a nebo uživatele, a že by bylo dobrý zavýst něco, co by člověka informovalo, když někdo přispěje do otázky která mě zajímá, aby mi to prostě nějak dalo vědět, a tak se vymyslelo tohle (Můj stream).

Funguje to tak, že se ti do streamu kopíruje všechno co se předpokládá, že je pro tebe zajímavý + všechno co si manuálně nastavíš. Ve streamu se ti pak objevuje:

  1. Tvé vlastní otázky, do kterých přibyla odpověď nebo diskuzní příspěvek.
  2. Cizí otázky u kterých si kliknul na tlačítko následovat
  3. Všechny otázky osob, které máš přidané v oblíbených (následovníci)
  4. Otázky z rubrik které následuješ
  5. Otázky v jejichž titulku nebo doplnění se objevuje klíčové slovo, které jsi si nastavil v profilu

Všechno tohle se ti objevuje ve streamu, a kdykoliv v otázce nastane nějaká změna (doplnění otázky, doplnění odpovědi, nová odpověď, nový diskuzní příspěvek), tak se ti posune ve frontě úplně nahoru.

Samozřejmě jsou tam jistý mouchy, který nikdo za ten rok nebyl schopnej opravit, jako že když přispěješ do otázky ty osobně, tak se ti ve streamu taky zobrazí ale je tam napsáno, že do otázky přispěl úplně jinej uživatel, nebo že otázky ze streamu nemizej, po tom co je zkoukneš a příště už nevíš kde si skončil, co máš zkouknuto a co nemáš, a nebo že se otázky kterým si udělil hvězdičku nezobrazujou ve streamu automaticky, stejně jako otázky do kterých si přispíval buď odpověď nebo do diskuze, u nichž se předpokládá, že jsou pro tebe taky zajímavé. Jinak ale už nemusíš projíždět otázku po otázce a hledat jestli náhodou něco někde nepřibylo, jako to bylo dřív. Třeba pokud někdo přispěje do nějaké otázky po třech dnech, tak to najdeš ve streamu, to v dřívějších dobách nebylo. Tam pokud někdo někde něco napsal po tákový době, tak už se to k nikomu nedostalo, protože po 2 dnech už je otázka prakticky mrtvá.

Jinak je to ale celkem užitečnej kočkopes.

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=xsQo9Z1­V8L8

bolak

Nevím co to je RSS, ale určitě je to něco podobnýho, tím sem si jistej :)

briketka10

kočkopes krásnej a co je RSS
taky jsem netušila a pátrala
ten symbol známe ne..
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/RSS