Avatar uživatele
Sůwa

Co je to „modrá lišta“?

Často tady čtu, najdeš na modré liště…podívej se na modrou lištu.. a podobně a já pořád nevím co to je. Tuším, že to snad souvisí s googlem, ten já nepoužívám, ale možná bych i mohla, kdyby to mělo smysl. Děkuji. Sůwa
Doplňuji:
Není třeba ze mne dělat blbku, já si zatím zcela vystačím se Seznamem a umím i trochu číst v knížkách a encyklopediích 8:D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Sůwa

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? anonym, samicek333, hanulka11, Adula.57, Vlk-Gabriela před 4539 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Svatá prostoto, po 2 měsících neznat základní funkce, které ostatní pochopí 2. den po zaregistrování, to je tedy výkon.
Ale nakonec odpovědi jsou na veškeré dotazy, tedy i takovéto, snad ses jen mohla zeptat daleko dříve, takhle to málem vypadá jako účelová, bodovací otázka.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
lukas.zmizik

http://imageshac­k.us/f/16/lis­tah.png/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

hned v záhlaví stránky odpovědí.cz je na pravo jak odpovědi fungují a vedle je modrý rámeček v něm napsáno zadejte vaši otázku

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Nahoře, přibližně uprostřed stránky je v modrém rámečku napsáno: Zadejte vaši otázku. A po zadání a kliknutí na VYHLEDAT se ukážou již zde mnohokrát zadané otázky.
Doplňuji:
Tak jsem celkem ráda, že jsem napsala v rámečku.
I když je asi zažitější lišta 🙂.

Upravil/a: terry

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tuCZek

pro tebe bude tohle nejlepší

Zdroj: http://www.tak­sitokurvavygo­ogluj.cz/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kablik

Děláš si srandu? Když otevřeš Odpovedi.cz, tak v pravo od toho máš modrý rámeček a v něm nápis: Zadejte vaši otázku a vedle tlačítko Vyhledat. skus

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kropitko

No a já tomu říkám modrý nesmysl,,,jelikož to že tu je, nemá vůbec žádný smysl.

viz např.. http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-pomaha-na-koutky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RomanP

že nepoužíváš Google je chyba , Seznam přebírá věci právě od něho ale ne vše jen co jim Google povolí takže je tam je ani ne polovina toho co je na Google

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vlk-Gabriela

Žádný učený z nebe nespadnul. … Jsem také nevěděla co znamená pojem „modrá lišta“.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

Nemusela bych se ptát, protože to čemu tady říkáte modrá lišta je ve skutečnosti modrý rámeček. Jeho funkci jsem znala dávno před tím, než jsem přišla na odpovedi.cz, vyskytuje se totiž i jinde, ale NIKDE ho nenazývají lištou. Jestli používám Google je čistě moje věc, já se taky neptám, proč jste tak často chyběli v hodinách českého jazyka a matematiky.

před 4539 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Nemusela bych se ptát, protože to čemu tady říkáte modrá lišta je ve skutečnosti modrý rámeček. Jeho funkci jsem znala dávno před tím, než jsem přišla na odpovedi.cz, vyskytuje se totiž i jinde, ale NIKDE ho nenazývají lištou. Jestli používám Google je čistě moje věc, já se taky neptám, proč jste tak často chyběli v hodinách českého jazyka a matematiky.

před 4539 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Nemusela bych se ptát, protože to čemu tady říkáte modrá lišta je ve skutečnosti modrý rámeček. Jeho funkci jsem znala dávno před tím, než jsem přišla na odpovedi.cz, vyskytuje se totiž i jinde, ale NIKDE ho nenazývají lištou. Jestli používám Google je čistě moje věc, já se taky neptám, proč jste tak často chyběli v hodinách českého jazyka a matematiky.

před 4539 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Tak tahle modrá lišta by mne nenapadla, já ji sice občas používám, ale ještě jsem neměla úspěch při hledání starších odpovědí. Hlavně že si nemusím nic ku*va vygooglit.

před 4539 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

V tom(nejen v tom) ti sůwo,dávám zapravdu.

před 4539 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
tuCZek

Né nadarmo je google vyhlášený už několik let za nejlepší vyhledavač.
Ale komu není rady,tomu není pomoci.

před 4539 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Kdo se naučil hledat a najít potřebné informace před padesáti lety, snadno se bez Googlu obejde. Podle toho co tady ( i jinde ) čtu, bez Googlu byste byli ztraceni.
To, co nazýváte „modrou lištou“, bych nazvala „modrý rámeček“. Lišta vypadá docela jinak.

před 4539 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ťala jsi do živého 🙂

před 4539 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek