stear

Co je to? (mince, odznak … ??) viz.obrázek

Zdravím, šmejdím tak po bytě a nalezl jsem předmět, který přikládám do odkazu. Neví prosím vás někdo, co to je?

Odkaz: http://2i.cz/d5ffc1eb­38
Doplňuji:
Je to lehké (neváží ani gram) a z kovu. Tvrdil jsem, že půjde asi o knoflík, ostatní však na to, že ne, že jde o minci. Tak si to potvrzuji. Pokud se již nikdo neozve, tak již Děkuji vám.

Nejlepší odpověď
anonym

taky bych řekl knoflík od džín
Doplňuji:
Kdyby se jednalo o minci, tak zpravidla na mincích je vladař nebo symbol státu, moci, vladaře. Stručně řečeno.

Další odpovědi
Pudlík

Mě to připadá jako přední díl nacvakávycího knoflíku.

Děda Louda

To je část druku (nacvakávacího knoflíku) nejspíš z džín.