Miroslavst

Co je to McAfee Security Scan Plus?

V noci jsem šel vyplňovat online sčítání lidu a musel jsem nainstalovat vyšší verzi Abdobe. Součástí je i McAfee Security Scan Plus a tuto ikonu mám jak v programech tak i na ploše.
Co to je?
Máte to taky?
Antivir to asi není, ale nevím.
Doplňuji:
Děkuji, dokonce i zde už byla podobná otázka. Tak jsem to hned odinstaloval.

Nejlepší odpověď
Hlada

Je to antivir přidávaný zdarma, má tomu odpovídající hodnotu. Stačí se podívat do jiných diskuzí. Pokud máte plnohodnotný antivir, tak tento odinstalujte.