co je to marketing?

Nejlepší odpověď
Ewush

MAR je uspokojení přání a potřeb zákazníka, umění vyrobit správný výrobek, ve správný čas, na správném místě a umění ho prodat správnému zákazníkovi.

Další odpovědi
mosoj

Mám ho v názvu firmy ale tak jednoduché to není.
Zde je odkaz :
http://www.pod­nikatel.cz/roz­jezd/marketin­g/co-je-to-marketing/

Bumbes

Marketing je uspokojení zájmu kupujících (zákazníků) a prodávajících na trhu (prostřednictvím směny) rentabilním způsobem.

RE: přednášky
Upřímně řečeno, jsou mi úplně ukradené nějaké demagogické přednášky o marketingu à-la USA;
viz. Herbalife (kupte zboží jako vstup do komunity – pyramida), vyhráli jste hodnotnou cenu (pouze když současně koupíte aušus zboží), práce z domu (za poplatek rada: dělej to jako já, prodávej tuto radu), nabídka zaměstnání , nebo školení marketingu (kupte naše drahé „chytré“ DVD s informacemi běžně a volně dostupnými na www), a další aktivity na bázi vymývání mozku, nebo podomního obchodu zbytečného, nebo nekvalitního zboží.

Zdroj: cs.wikipedia.or­g/wiki/Marketing

9 řemesel

Ewush odpovídá nejlépe , ne nejpřesněji. Takže :jaký druh marketingu?Ptám se takto proto, jelikož je otázka v sekci „Elektronika – mobily“.Když upřesníte, rád odpovím.Nebo Vás rád pozvu na mé přednášky.(HK,JC,MB,P­ha,OL,VY,Brno,…)Pocho­pitelně o marketingu.