Sober

Co je to login?

Nevím, co mám do dotazníku napsat. V ostatních rubrikách požadují e-mail, heslo a navíc login. Jedná se o uživatelské jméno? Děkuji.

Nejlepší odpověď
chudst

Ano, login je uzivatelske jmeno. Ale netusim, nac by nekomu bylo v dotazniku uzivatelske jmeno a heslo! Dejte si na to pozor. (I na mail.)

Další odpovědi
Michal Kole

Do mailu login a heslo nepište !!!

Chodí maily od různých „zlodějů“, kteří Vám pak „vykradou“ maily, vytvoří si z vašeho nicku, vlastní identitu.

Administrátor webu vaše heslo nepotřebuje, má svůj vlastní přístup. Pro identifikaci Vás mu stačí uživatelské jméno.

Login celkově znamená přihlášení se k nějaké službě.

anonym

Ano,jedná se o uživatelské jméno!
Prosím.

arygnoc

dotazník, který požaduje přihlašovací údaje kamkoli, nevyplňovat!

DDarent

nick