samicek333

Co je to LiPol?

Máme takovou čtvrtletní práci z informatiky a máme kdekoliv na internetu shánět významy různých výrazů. Učitel nám dokonce řekl, že máme zkusit nějaké chaty, kde nám na to odpovědí jiní lidé, takže se nedivte, že těch výrazů se budu dávat víc.
A i když to je „úkol“, pomáhat s ním může opravdu kdokoliv a kdekoliv to máme zjišťovat.
Doplňuji:
Myslela jsem tím jen to, že nám to dovolil kdekoliv, třeba i na chatu, já akorát pokládám otázky a neumím si představit chatování pře tyhle stránky :)

Nejlepší odpověď
anonym

Ale tady,prý,není chatování dovoleno ! No,uvidíš,jak dopadneš!
Doplňuji:
A k otázce jen to,že by to mohlo být třeba toto: http://www.modell-shop.cz/stranka/Li-pol---zasady-pouz/7

Další odpovědi
Děda Louda

Li-Pol je označení akumulátoru vyrobeného lithium – polymerovou technologií.