Mili @

Co je to krize středního věku ?

Nejlepší odpověď
panenka

Krize středního věku je termín popisující období dramatických pochybností o sobě samém

Další odpovědi
Terryle

Obyčejně kolem 35–40, kdy zjišťujete, že to, na co se celý mládí těšíte, není takový, jak jste čekali, nebo to nepřijde. Období vystřízlivění z životních očekávání, deziluze (mnohdy z práce, kde zjistíte, že neuděláte takovou kariéru, jak jste chtěli, nedostanete takový peníze, a hlavně že vaše práce nemá takovej smysl, jak jste doufali) a mnohdy i krize v manželství nebo partnerským životě…

anonym

V podstatě deziluze a pochybnosti téměř o čemkoli.