lejla37

Co je to konzumní společnost?

Dobrý den, jmenuji se Lenka a potřebovala bych na středu do školy vědět, co je to konzumní společnost. Zkoušela jsem hledat na internetu, ale nenašla jsem to. Za vaši odpověď vám předem děkuji.
Doplňuji:
Děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
Luss

vkladam odkaz, kde jse celkem pochopitelne vysvetleno co je konzumni spolecnost, tak jak je chapana nejcasteji.

Zdroj: http://ashita­ka.cz/texty/kon­zumni-spolecnost/jako-problem

Další odpovědi
ten který je

Jsou to občané kteří se nezajímají o hlubší podstatu života a svého bytí.Těmto lidem stačí aby v TV bylo dostatečné množství seriálů,aby bylo co do hrnce a plné regály v obchodních centrech kde tito lidé tráví volný čas.Možná se mýlim ale mám pocit že to tak je.