samicek333

Co je to Kocourkov?

Doplňuji:
Knihu neznám, je to téma táboras, kam pozítří jedu, tak abych se připravila, co mě čeká…:D

Nejlepší odpověď
annas

Přečtěte si informace. Otázka už byla položená.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-myslite-mela-obec-kocourkov-realny-zaklad-existovaly-obce-s-podobnym-typem-obyvatel-i-v-jinych-zemich

Další odpovědi
robosobo

Kocourkov???No přece takové pidi městečko které nikde nenajdeš.Znáš knihu od Ondřeje Sekory-Kronika města Kocourkova???Je to vymyšlené město!

hanulka11

tak se říkalo městečku ,kde je vše naopak než má být …prostě takový bor..l

hanny 2

Vy nevíte?Přece naše republika!