co je to introvert

co znamená slovo introvert

Nejlepší odpověď
kropitko

člověk, jehož pozornost je nasměrována více na jeho duševní život než na okolí

Zdroj: http://cs.wik­tionary.org/wi­ki/introvert

Další odpovědi
panenka

Je to člověk který žije sám a nemá potřebu se stýkat s druhými lidmi.

P3p!no

Introvert jinak uzavřenost.Uzavřená osoba.Nikomu se s ničím nesvěřuje.

Michal

Introvert je člověk,který je uzavřen sám do sebe,zbytečně nevyhledává společnost,je mnohdy sám se svými myšlenkami,zjed­nodušeně"těžko se mu dostanete pod kůži".Má ,dá-li se to tak říct,svůj svět,kam nikoho nepouští.

Zdroj: život

anonym

Opak extroverta.Tedy uzavřený,má svůj vlastní,vnitřní svět.
Ale- platívá,že nic není černé,nebo bílé.