Co je to icq

Nevím co je to icg a všude se mně na to ptaj furt a furt nemáš icq?a já vůbec nevim co to je?Prosím napište mi na e-mail
Můj e-mail je Zampyp@seznam

Nejlepší odpověď
Retko

Stahni si odsud programek ICQ – http://icq.cen­trum.cz/o-icq/static/clanky/o-icq-65/
Nainstaluj
Vytvor si ucet. Bude ti prideleno vlastni cislo.
A pak v programu, myslim ze nekde nahore bude tlacitko na pridavani jinych, pridas nejakyho kamose, cili cislo co ti dal. Objevi se ti v kontaktech. Dvojklik na nej pro otevreni okna komunikace a muzete si kecat.

Dneska je to castejsi zpusob komunikace nez mobil.
Tak snad je to laicky jasne. :)

Další odpovědi
StreeHonzák

icq nebo icg ?

panenka

je to něco jako skype ale jmenuje se to právě icq je to veřejný komunikátor mezi tebou a lidmi s kterými chceš sdílet svou komunikaci.na to aby jsi to mohla používat si ho musíš nainstalovat např:z webu vyplnit tvé potřebné údaje a pak si jen potvrdíš lidi s kterými chceš tvůj profil sdílet

kenyrts

vše a jednoduše je na tomto linku:

Zdroj: http://vseoic­q.kvalitne.cz/

HerbiG

Je to druh komunikace,můžes si tam psát,volat i hrát online hry s kamarády:-) zaregistruj se na www.icq.com