HerbiG

Co je to HI-FI ?

prosim povi nekdo co je to HI-FI ?

Nejlepší odpověď
quentos

zkratka angl. slov HIGH FIDELITY alias technika s „vysokou přesností“. Proto možno v hi-fi věžích např. přehrávat i méně kvalitní CD, např. vypálená, obvykle bez problému nebo se značně menšími problémy než v přehrávačích „jezevčících“…

GangstaHelper

HI-FI znamená Vysoká Věrnost (ZVUKU).

Toto označení se schopností číst data z disku nemá moc společného. Ale je obvyklé, že kvalitní zvukovou techniku doprovází i kvalitní mechanika.