JájsemRaibek

Co je to Hangouts?

Někdy se mi při odesílání sms zprávy ukáže, zda nechci aktivovat a použít pro časté odesílání sms službu Hangoust. Nevím však co to je, ani jak to funguje. Mám strach, aby se po potvrzení, že ano nezrušila služba sms zpráv a neposílalo se to přes tuto aplikaci o které nic nevím.

Máte s tím někdo zkušenost? Víte co to je a jak to funguje? Jinak já mám do všech sítí sms zprávy zdarma.

Ano je to Hangouts, již jsem četl viz. odkaz, ale asi to bude internetové připojení a tudíž bych musel mít dostupný internet. Ten mám jen na wifině nebo pokud zapnu data (a ty zapínám jen výjimečně), takže asi nic. Pokud mám sms zdarma, tak to asi ponechám jen na sms zprávách.
Jen mě zajímalo, zda tedy komunikuji (bych komunikoval) já přes Hangouts a došlo to na sms nebo by druhá strana musela mít taky ten Hangouts, což asi nic neřeší. Jinak mám možnost přes Messenger.
To je to hlavní co mě zajímá-ano překlepl jsem se v názvu, omlouvám se.

Odpovědi
Lamalam

Zkušenost s tím nemám, ale našla jsem k tomu článek http://mobile­net.cz/clanky/vyz­kouseli-jsme-google-hangouts-pro-telefony-a-tablety-12059

štamgast

snad Hangout ne?

Mravenec

Není to Hangout? Popřípadě Hangouts?

https://www.go­ogle.cz/search?q=han­gout&source=lnms&tbm­=isch&sa=X&ved=­0CAgQ_AUoAmoV­ChMI29CJ_-jbyAIVCYosCh01zAh­N&biw=1366&bih=657