HerbiG

Co je to HANDICAP????????

Odpovědi
Zuzik

tělesné postížení

standa

Obecně řečeno se jedná o NEVÝHODU.

A tento výraz se většinou používá jako synonymum k invaliditě, dále se lze s tímto pojmem setkat např. i ve sportu (atletika, dostihy, golf ap.)

panenka

handicap -(hendykep)je to nevýhoda překážka v životě,a také je to tělesné postižení

Zdroj: http://slovnik-cizich-slov.uzdroje.com/?s=hen­dikep-handicap-hendykep

Q

Třeba na těch dostizích je to zátěž navíc, kterou dostává kůň, aby sázky byly i přes jeho rychlé nohy zajímavé ☹