já nevím :D

Co je to fragmentovaný soubor, defragmentace a fragment???

Nejlepší odpověď
gecco

fragment – cast neceho
defragmentace – odstraneni fragmentace, sceleni
fragmentovany soubor – soubor ulozeny ve vice castich (ne v jednom kuse)
Cteni i zapis fragmentovaneho souboru trva dele, zdrzuje – proto se na HD doporucuje obcas defragmentaci provest.

Další odpovědi
chachar1922

Rozptýlení částí souboru na pevném disku, kdy operační systém rozdělí soubor na několik částí a zapíše je na místa uvolněná v důsledku smazání předchozích souborů

Zdroj: http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web­.php/slovo/frag­mentace