Co je to flexibilita

Nejlepší odpověď
BEAES

Ohebnost, schopnost se dobře přizpůsobovat ledasčemu.

Další odpovědi
hanulka11

přizpůsobivost

panenka

pružnost, přizpůsobivost, ohebnost

mosoj

To je to, co mají zaměstnavatelé rádi.
Doplňuji:
Ale že nás to sem tu odpověď prásklo najednou .................

myšpulín

Schopnost pohotově přizpůsobovat své myšlení a chování tak, aby vyhovovalo měnícím se podmínkám situace.
Projevuje se nejen ve strategii řešení problémů, ale i ve schopnosti změny a přizpůsobování návyků a postojů v rámci situační proměnlivosti.

anonym

Zlý jazyk by možná řekl,že je to cizí výraz pro
jinak známou a oblíbenou činnost – lezení do otvorů.

Permon

Kouzelné slovíčko většiny firem, neboli pracovat od rána do večera, od pondělí do neděle