Danielson

Co je to FEEDBACK

cituji:
Kvalitní volant se třemi pedály, technologie Force FEEDBACK, volant, plyn, brzda, spojka a ruční brzda, rotace volantu 270°, řada funkčních tlačítek, robustní a pevná konstrukce.

Nejlepší odpověď
MacChill

technologie odporu volantu vzhledem k podmínkám na trati

Další odpovědi
Ella

můžeš díky tomu hru v podstatě i cítit. Něco jako na Playstationu joystick měl funkci vibrací a otřesů při hrách, je to téměř to samé :)

quentos

původní význam tohoto slova v angličtině je „zpětná vazba“. Zúžený význam již objasnili kolegové a v podstatě s ním souvisí – fyzické cítění souvisí se „zpětnou vazbou“ přímo od těla.