Co je to Europort?

Musím udělat referát na otázku:co je to Europort?

Odpovědi
Marky71

Našla jsem jen tohle… Multifunkční projekt EUROPORT je postaven v centru letiště Praha-Ruzyně, nejdynamičtěji rostoucího letiště střední a východní Evropy. Nabízí vhodnou kombinaci hotelu, nákupní galerie, kanceláří a parkingu. Je v pohodlné docházkové vzdálenosti z obou terminálů.

Tříhvězdičkový hotel je provozován významným hotelovým operátorem Courtyard by Marriott s celosvětovou působností. Hotel nabízí kromě 235 pokojů i konferenční centrum o rozloze 600 m2. Prostory konferenčního centra poj mou 300 osob a jsou dostatečně flexibilní i pro pořádání menších obchodních jednání.

Významnou součástí EUROPORTU je také cca 3 000 m2 obchodních ploch, které se nacházejí v přízemí objektu a nabízí širokou škálu obchodů a služeb pro cestující, pracovníky letiště ale i pro hotelové hosty.

Multifunkčnost komplexu doplňuje i veřejný parking s 500 venkovními a vnitřními parkovacími místy.

Projekt Europort byl dokončen v roce 2007 a byl prodán rakouské investiční společnosti CA IMMO International A.G.

Zdroj: http://www.ec­m.cz/europort-ruzyne-hotel.html