smile11

co je to e-kniha?

lehká otázka ne?

Nejlepší odpověď
badisko

elektronicka kniha …PS tohle neni chat :D

Další odpovědi
led

e-kniha – kniha prevedená z jej papierovej formy do elektronickej.
Skenovaním a následným spracovaním v textovom editore sa dokument – kniha uloží vo formáte doc, pdf, txt, mobi, epub, fb2 a množstvo iných, ktorý potom môžme čítať buď v špecialnych čítačkách Ebook, alebo v mobile, počítači…
e-kniha je dokument
e-kniha je elektronické zariadenie – čítačka e-knih

ďalej sa možno dočítať http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=e-kniha

led

e-kniha – kniha převedená z její papírové formy do elektronické.
Skenováním a následným zpracováním v textovém editoru se dokument – kniha uloží ve formátu doc, pdf, txt, mobi, epub, FB2 a mnoho jiných, které pak můžeme číst buď v speciálních čtečkách Ebook, nebo v mobilu, počítači …
e-kniha je dokument
e-kniha je elektronické zařízení – čtečka eknih