Odpovedi18

Co je to Dotaz+?

Nejlepší odpověď
Drap

Dotaz ohodnocený adminem jako dotaz obzvláště dobrý.

Další odpovědi
nyjono

Měla by to být kvalitní, zajímavá otázka.
Ale přijde mi, že je prostě často náhodně vybraná.

anonym

odpovědi mají na facebooku marketingovou stránku, kterou se snaží lákat nové duše. A dotaz+ jsou právě ty dotazy které se na této stránce zveřejňují … jejich primárním účelem je tedy zaujmout a motivovat ke kliknutí či odpovědi „Jak se dnes máte?“, „Taky si myslíte že šaty dělají člověka ?“ a podobné nesmysly. Nejde ani tak o to že by se tazatel o odpovědi skutečně zajímal 🙂 Prostě jen pomáháte dělat serveru facebookový clickbait marketing.

Funna

stačí se podívat do předešlých odpovědí…už to t bylo několikrát…dubluješ dotazy…https://w­ww.odpovedi.cz/o­tazky/co-znamena-v-odpovedi-cz-dotaz

elkon

To by spíš měla být ohodnocena velmi kvalitní odpověď.