Retko

Co je to dokladatelnost???

Nejaky priklad tez pls.

Diky

Nejlepší odpověď
annas

Např. dokladatelnost majetku – (odvozené od slova doklad) – mohu doložit, mám doklad o tom, že jsem majetek získala oprávněně, nikoliv podvodem.

Další odpovědi
rigormortis

zkráceně důkaz nějakým fyzickým zápisem.
Dokladatelnost dat při procesu výroby: Puncované stroje zaznamenávají data a následně je bez možnosti změn ukládají (papír, binární kód s vlastním formátem) pro pozdější čtení nebo jiné využití…např. u verifikace procesu výroby.

marci1

Dokladatelnost je fyzický důkaz ( prostě doklad „černé na bílém“ ) např. toho jak se jmenuji, kdy jsem se narodil, jaký mám majetek, dosažené vzdělání, výši příjmu apod.