Retko

Co je to disclosure management??

Ano, myslim to od SAPu a od Oracle..
K cemu to slouzi??

Diky

Nejlepší odpověď
arygnoc

Produkt Cognos Disclosure Management je zabezpečené řešení pro spolupráci, tvorbu sestav a automatizaci procesů v celopodnikovém měřítku. Dovoluje uživatelům kombinovat podniková data s odvětvovými popisnými analýzami v rámci řízeného a auditovatelného prostředí. Automatizuje shromažďování veškerých dat v rámci jediného řešení pro dynamickou tvorbu sestav a analýzy. Do tvorby komplexních sestav se může zapojovat vícero účastníků z různých oddělení, kteří mohou pracovat nezávisle a současně je zajištěno náležité řízení a schvalování. Cognos Disclosure Management poskytuje funkce pro integrované použití značek potřebné u dokumentů vyžadovaných na základě různých předpisů a dokáže vytvářet rozšířené taxonomie s navigací podle pivotů pro účely snadné kontroly.

Používá sa pro tvorbu finančních sestav a automatizaci procesů.

Další odpovědi
postcd

Disclose znamená „odhalit/zveřejnit“ . Management je „správa“