Janeček

Co je to " charisma"?

Co to znamená, řekne-li se o někom, že je to charismatický člověk?
A dá se nějak získat?

Nejlepší odpověď
quentos

získat se nedá, je to nedefinovatelné osobní kouzlo, které člověk buď má, nebo nemá

Další odpovědi
panenka

charismatický člověk znamená nadaný zvláštní schopností budit úctu,váženost,res­pekt,obdiv

Zdroj: http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web­.php/slovo/cha­rismaticky

bond73

Jednou z těch sil je síla záměru. Lidé s charismatem a s osobním magnetismem mají jasnou vizi sebe samých, svých cílů a záměrů. Budete přitahovat lidi, kteří budou podporovat vaše cíle nebo budou mít podobné cíle jako vy sami. Vy pak budete schopni tyto cíle snáze a rychleji uskutečňovat.. Lidé s charismatem mají silnou důvěru v sebe a své činy.Charisma je ,,Síla přitažlivosti ,,. Takového člověka je možné získat v tom případě,že vy sám budete mít podobnou schopnost – tedy být charismatický,mít sílu přitažlivosti,

Nuk nuk

Charisma znamená „obdarování“ ve smyslu nějakých schopností, talentů apod.

libunna

Charismatický člověk je nadaný zvláštní schopností budit úctu, váženost, respekt a obdiv.

Zdroj: Google.cz