Vilma007

Nevíte, co je to cerumen?

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Co je to cerumen?

Nejlepší odpověď
Drap

Zátka z mazu v zevním zvukovodu, nahromadění mazu v zevním zvukovodu

Další odpovědi
cochee

Ty neumíš použít google nebo jiný hledač?

Ametyst

cochee: neposílej prosím lidi na google: google nás zná a nabídne nám přesně tu tendenční odpověď, která se nám líbí, nic víc. Navíc tenhle web by se vylidnil kvůli googlu. Někdy je dobré poslechnout si zkušenosti, a ne googlit.

cochee

Jak se někomu může líbit nebo nelíbit fakt, že cerumen je ušní maz? Tak to prostě je a tečka, jakápak tendenčnost. Tohle je otázka, na kterou je exaktní jednoznačná odpověď, není to typ „co si myslíte o…“, kde vyhledávač může nějakou tendenčnost nabídnout. Otázky, na které Google vyplivne přesnou jednoznačnou odpověď na první pozici výstupu, zde zbytečně zabírají místo.

briketka10

Jj trubce to nevysvětlíš :(

Ametyst

Nech si tu trubku pro své googlení, krasavice inteligentní.