Avatar uživatele
anonym

Co je to brzlík?

co to je a z jakeho zvirete?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4976 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Brzlík – je žláza s vnitřní sekrecí, je plně vyvinutá u mláďat, během růstu a pohlavního dospívání zaniká. Má růžovou barvu a tužší konzistenci. Používá se na dušené úpravy, do specialit. Poslední dobou se telecí brzlík stává vyhledávanou pochoutkou fajnšmekrů.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
vagra

Dovolím si doplnit annas-Může být i lidský-brzlík není výsadou zvířat,ale mají ho i lidé. Z Wikipedie:
......Skládá se ze dvou úzce spojených laloků uložených částečně v hrudi a částečně v krku (někdy zasahuje až k dolní hranici štítné žlázy).....
Tento tepelně neupravujeme/v na­šich končinách,/ :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elektrikář

Masíčko z mladého hovězího

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Vagro, vím. Začala jsem psát o lidském, ale pak jsem si všimla kategorie zvířata. Jednou se mně to stalo, že jsem vysvětlila stejný pojem, ale z jiné kategorie. Jedna uživatelka na mě začala útočit. Občas jsou lidé zlí.

před 4976 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
vagra

Annas-doufám,že mě nepodezříváte ze zlého úmyslu.Viděl jsem klíčové slovo brzlík,tak jsem Vaši odpověď jenom doplnil se smajlíkem.
O tom,že jsou občas lidé zlí,vím taky své.
Ale jak jsem už napsal v diskuzi o tomto problému-musíme s tím počítat a neustupovat.
Přece moc dobře víte,že těch přátelských a laskavých lidí k Vám,je tady zdrcující většina.Byla by škoda,opustit stránky,kde máte/jak ukázala diskuze a odpovědi/ tolik příznivců a přátel.
Nepochybuji o tom,že se rozhodnete moudře a správně.

před 4976 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Vagro, vůbec ne. Jen jsem si neodpoustila poznámku, kdyby náhodou četla diskuzi dotyčná osoba.
Vite, já se buď dlouho rozmýšlím, nebo zase jednám ukvapeně. Potřebuji se svěřit – u mě platí, že dělením bolesti se bolest půlce rovná, radost je pak dvojnásobná… Protože to souvisí s Odpovědmi, tak jsem se svěřila.

před 4976 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek