Co je to brzlík?

co to je a z jakeho zvirete?

Nejlepší odpověď
annas

Brzlík – je žláza s vnitřní sekrecí, je plně vyvinutá u mláďat, během růstu a pohlavního dospívání zaniká. Má růžovou barvu a tužší konzistenci. Používá se na dušené úpravy, do specialit. Poslední dobou se telecí brzlík stává vyhledávanou pochoutkou fajnšmekrů.

Další odpovědi
vagra

Dovolím si doplnit annas-Může být i lidský-brzlík není výsadou zvířat,ale mají ho i lidé. Z Wikipedie:
......Skládá se ze dvou úzce spojených laloků uložených částečně v hrudi a částečně v krku (někdy zasahuje až k dolní hranici štítné žlázy).....
Tento tepelně neupravujeme/v na­šich končinách,/ :)

elektrikář

Masíčko z mladého hovězího

annas

Vagro, vím. Začala jsem psát o lidském, ale pak jsem si všimla kategorie zvířata. Jednou se mně to stalo, že jsem vysvětlila stejný pojem, ale z jiné kategorie. Jedna uživatelka na mě začala útočit. Občas jsou lidé zlí.

vagra

Annas-doufám,že mě nepodezříváte ze zlého úmyslu.Viděl jsem klíčové slovo brzlík,tak jsem Vaši odpověď jenom doplnil se smajlíkem.
O tom,že jsou občas lidé zlí,vím taky své.
Ale jak jsem už napsal v diskuzi o tomto problému-musíme s tím počítat a neustupovat.
Přece moc dobře víte,že těch přátelských a laskavých lidí k Vám,je tady zdrcující většina.Byla by škoda,opustit stránky,kde máte/jak ukázala diskuze a odpovědi/ tolik příznivců a přátel.
Nepochybuji o tom,že se rozhodnete moudře a správně.

annas

Vagro, vůbec ne. Jen jsem si neodpoustila poznámku, kdyby náhodou četla diskuzi dotyčná osoba.
Vite, já se buď dlouho rozmýšlím, nebo zase jednám ukvapeně. Potřebuji se svěřit – u mě platí, že dělením bolesti se bolest půlce rovná, radost je pak dvojnásobná… Protože to souvisí s Odpovědmi, tak jsem se svěřila.