co je to „brazilské dřevo“?

V seriálu simpsnovy 22×10 zazněl tento výraz, když bart vysvětloval pravidla bitky. Mělo by to ted být něco jako ohníček, apod.
Doplňuji:
dedapetr-na internetu sem to už se snažil vyhledávat a nenašel sem to, jen toto, co jste vložil sem vy a toto určitě není to, co tam mysleli. oni mysleli spíše něco jako zápasnický chvat používaný tyrany na ZŠ

Nejlepší odpověď
dědapetr

Název brazilského dřeva není odvozen z názvu státu, ale z portugalského slova „Braza“ znamenající světle hnědý či žhavý uhlík.
Má to základ z toho dřeva,třeba: dřevo louhováno ve vodě,žhavý uhlík.

http://www.mer­catores.cz/re­mesla-a-materialy/barviva-a-pigmenty/brazilske-drevo.html