co je to bivakování,právní znění

Nejlepší odpověď
Bumbes

Bivakování je stanování, přečkání noci (přespání) v horách v horolezeckém stanu.
Právní znění je vysvětlení rozsudku, právního rozhodnutí, zákona a podobného právního textu „jazykem právníků“ přesně podle znění paragrafů.
Doplňuji:
Je pravda, že to není specifikováno, jestli pod stanem, nebo pod širákem, ale v 6000 n.m. to asi bez stanu nepůjde. Náš synovec také bivakuje ve stanu.
http://www.vse­prooutdoor.cz/pro­duct/bivakova­ci-stan-jurek-solo:277/

Další odpovědi
anonym

Právní znění pro bivak? To je jak chtít znát paragrafy, týkající se štípání dříví.

vagra

Nevím,jestli je to právní znění,ale podle SCS bivakovat znamená:
Nouzově přenocovat pod širým nebem, zejména v horách .
Když ten anonym je tak skoupý na upřesnění otázky.

Zdroj: SCS