co je to bambus?

Toto slovo je uváděno ve složení materiálu pro výrobu dámských podkolenek.Dekuji.

Nejlepší odpověď
Jahoda

Je to dřevitá rostlina. Pojídá ji panda :)

Další odpovědi
hem

Je to skutečně bambusové vlákno z rostliny rostoucí ve vlhkém a teplém prostředí především východní a jihovýchodní Asie.

Zdroj: www.biomamma.cz/cz-kategorie-19063.html

Luciiik

Bambus je dřevitá rostlina, která se pěstuje v Asii, dělá se z toho třeba kuchyňské nářadí, myslím, že i nějaký nábytek. My máme doma dokonce i kolíky na prádlo z bambusu. :) Tradičně pak levné jídelní hůlky nebo držadlo k čajové konvičce apod. A taky nám bambus roste doma ve váze, pěstuje se jen tak, že ho dáte do nádoby s vodou. :)