Avatar uživatele
Kepler

Co je to bambucké máslo?

Z čeho se to dělá a je u nás k dostání?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 8 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Midoc

Tuk získaný z Máslovníku afrického stromů rostoucího v Africe. Používá se v kosmetice.l

Upravil/a: Midoc

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Dochy

Je u nás k dostání a UTFG ;-)
skleničku máme v zrcadle v koupelně, proto o něm vím. jinak je to ze semen máslovníku (wiki) a k dostání by to mohlo být v drogeriích či potravinách, žena to prý koupila kdysi v tescu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Tři vteřiny, to neumíš? https://www.biorythme.cz/…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Nenech se Keplere popichovat tím naším GANGSTEREM! Ve skutečnosti je to JINAK a Dochy od ní úmyslně odvádí pozornost! ;) :)

Bambucké máslo je totiž kódový název pro Dochyho tajnou vymáhací a přesvědčovací proceduru (to víš, musí si chránit know-how, proto ty tajnosti). jenže já jsem ALIENDRONE a proto znám podrobnosti a naschvál je prozradím. ;)

Název samotný vznikl zápisem zvuků, keré vydávají údery pěstí střídavě vedené na obličej/hlavu > "BAM!" (u MNOHÝCH to silně rezonuje, víš) a na břicho/hrudník > "BUC!" pořád a pořád, dokud ten, co odmítá zaplatit/podepsat/vykonat etc. nenabyde konzistence připomínající ztloukané máslo. Poté obvykle již bez dalšího odporu zaplatí/podepíše/vykoná etc. ;) :D :D

BTW - rafinovaná pohádka o "skleničce v zrcadle" v koupelně není zcela bez podkladu, Jen ta sklínka není v zrcadle, nýbrž ji drží v ruce otrokyně (pravděpodobně sexuální), zatímco druhá otrokyně do ní nalévá "Chateau Lafite 1869"! Tož asi tak, no. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

2 vteřiny a máš odpovědi na obě tvé otázky. Opravuji - 3 otázky.

https://www.bing.com/…

Upravil/a: nyjono

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

alien: tvé logické konstrukce jsou omračující, na to by se nezmohli ani Orájové z Hvězdné brány. Nicméně jako přesvědčovací metodu pro své tělo bych to bral. Už měsíc pokládám kabel po způsobu onoho seriálu a prdím jako čtyřtaktní jednoválec, takže by to chtělo nějak vnitřně naolejovat. To mám za to že žeru vlákniny z ovoce a míň chlastám. Zdravá strava je na prd.

Avatar uživatele
Kepler

Hufnágl: to máš jistě pravdu, bambucké máslo není vhodné ke konzumaci. To si už můžeš namazat chleba rovnou kolomazí :-)) Kdo maže, z toho to jede...

Avatar uživatele
Dochy

Tak podle některých zdrojů, např.:
https://www.slimming.cz/…
je máslo normálně potravinářsky použitelné. Pokud mluvíte o účincích na zažívání... myslím že to bude mít projímavé účinky až (už) uvidíte účet za ten namazaný krajíc.

Ale jde o cenu u nás. Tam kde se pěstuje to zřejmě bude mít podobnou cenu jako u nás brambora.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Jídlo a vaření