Kepler

Co je to bambucké máslo?

Z čeho se to dělá a je u nás k dostání?

Nejlepší odpověď
Midoc

Tuk získaný z Máslovníku afrického stromů rostoucího v Africe. Používá se v kosmetice.l

Další odpovědi
Dochy

Je u nás k dostání a UTFG 😉
skleničku máme v zrcadle v koupelně, proto o něm vím. jinak je to ze semen máslovníku (wiki) a k dostání by to mohlo být v drogeriích či potravinách, žena to prý koupila kdysi v tescu.

elkon

Tři vteřiny, to neumíš? https://www.bi­orythme.cz/n/u­zasne-bambucke-maslo-proc-ho-vsichni-miluji

aliendrone

Nenech se Keplere popichovat tím naším GANGSTEREM! Ve skutečnosti je to JINAK a Dochy od ní úmyslně odvádí pozornost! ;) :)

Bambucké máslo je totiž kódový název pro Dochyho tajnou vymáhací a přesvědčovací proceduru (to víš, musí si chránit know-how, proto ty tajnosti). jenže já jsem ALIENDRONE a proto znám podrobnosti a naschvál je prozradím. ;)

Název samotný vznikl zápisem zvuků, keré vydávají údery pěstí střídavě vedené na obličej/hlavu > „BAM!“ (u MNOHÝCH to silně rezonuje, víš) a na břicho/hrudník > „BUC!“ pořád a pořád, dokud ten, co odmítá zaplatit/podep­sat/vykonat etc. nenabyde konzistence připomínající ztloukané máslo. Poté obvykle již bez dalšího odporu zaplatí/podepí­še/vykoná etc. ;) :D :D

BTW – rafinovaná pohádka o „skleničce v zrcadle“ v koupelně není zcela bez podkladu, Jen ta sklínka není v zrcadle, nýbrž ji drží v ruce otrokyně (pravděpodobně sexuální), zatímco druhá otrokyně do ní nalévá „Chateau Lafite 1869“! Tož asi tak, no. ;) :D :D

nyjono

2 vteřiny a máš odpovědi na obě tvé otázky. Opravuji – 3 otázky.

https://www.bin­g.com/search?q=bam­buck%C3%A9+m%C3­%A1slo&form=AN­NNB1&refig=31a99656­8fc74082a5cad3d039211bf7­&sp=-1&pq=bambuck%C3%A9+m%C3­%A1slo&sc=8-14&qs=n&sk=&c­vid=31a996568fc74082a5ca­d3d039211bf7

Kepler

alien: tvé logické konstrukce jsou omračující, na to by se nezmohli ani Orájové z Hvězdné brány. Nicméně jako přesvědčovací metodu pro své tělo bych to bral. Už měsíc pokládám kabel po způsobu onoho seriálu a prdím jako čtyřtaktní jednoválec, takže by to chtělo nějak vnitřně naolejovat. To mám za to že žeru vlákniny z ovoce a míň chlastám. Zdravá strava je na prd.

Kepler

Hufnágl: to máš jistě pravdu, bambucké máslo není vhodné ke konzumaci. To si už můžeš namazat chleba rovnou kolomazí 🙂 Kdo maže, z toho to jede…

Dochy

Tak podle některých zdrojů, např.:
https://www.slim­ming.cz/bambuc­ke-maslo/
je máslo normálně potravinářsky použitelné. Pokud mluvíte o účincích na zažívání… myslím že to bude mít projímavé účinky až (už) uvidíte účet za ten namazaný krajíc.

Ale jde o cenu u nás. Tam kde se pěstuje to zřejmě bude mít podobnou cenu jako u nás brambora.