Rokio

Co je to autosexualita?

Je to zobrazování krásných aut, popřípadě sex mezi auty?

Nejlepší odpověď
Drap

Proč se ptáš, když to víš. Už jsi nejméně jednu otázku o autosexuali­tě dával.

Další odpovědi
annas

auto-sexualita – složené slovo z předpony auto-, přidané k základovému slovu sexualita.

1. auto- předpona = samo-, sebe-, své-, sám. = vztahující se na sebe samého,
Přeneseně autosexualita – – „já sám, všechno sobě udělám“.

2. Auto je zkrácený tvar podstatného jména automobil.
S nadsázkou sex v autě, v automobilu.

3. Auto = jednoaktová hra náboženského i světského obsahu v počátcích španělského divadla.
Opět přeneseně – sex v divadelní hře

1.

orwell

je to činnost v osobním automobilu, při které hrozí poškození střechy zevniř dámskými podpatky.

elkon

Když si pohraješ se svým kašpárkem, tak na to možná přijdeš.

marci1

Je to rande „sám se sebou“. 🙂

Kepler

Ne, je to vzrušování mužů nad krásnými tvary supersportů. Někdy se zvrhne ve výfukovou erotiku a snaží se ojet ferrari zezadu. Nikdo ale nesmí během aktu nastartovat. To by udělalo mohutné ŠPUK a úchyl odletí jako špunt z láhve šampáňa.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.