dostali jsme úkol do př. co je to aspekt jarního lesa a příklad nemůžu to najít ani na internetu
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
Aspekt jarního lesa= jaro v lese/vzhled lesa na jaře/
No ja myslim,ze je to raseni stromu,mladata ptaku a jinych lesnich zvirat.
U otázky nebylo diskutováno.
Jaký význam má čas v lidském životě a jakým způsobem určujeme jeho skutečnou hodnotu?
Měli by kolegové v práci vědět, kdo kolik vydělává, nebo by výše platu měla zůstat tabu?
Okolo 40% dětí má střední a těžké deprese. Je to v EU průměr?
Jak vysoké šance dáváte české hokejové reprezentaci na vítězství v dnešním zápase proti Kanadě?
Dokáže si člověk sám uvědomit, kdy už se blíží k syndromu vyhoření?