Retko

Co je to architektonicky ramec??

Nejlepší odpověď
annas

Znám architektonické zarámování u poezie nebo prózy,, tedy v krásné literatuře.

Pro odborné texty viz odkaz
http://panrepa­.org/CASE/jaro2010/ca­be_jaro2010.pdf

Architektonické rámce popisují postupy a metody pro návrh podnikové
architektury se zaměřením na jednotlivé stavební bloky a řeší, jak tyto bloky vhodně
propojit a integrovat. Nabízejí dvě základní úlohy: poskytovat metodu tvorby
architektur a určovat strukturu pro architektonické produkty.

Architektonickým produktem je zde myšleno cokoliv, co je výstupem tvorby architektury. Může se jednat o dokument, model, plán, analýzu apod. Tvorba podnikové architektury vzhledem k její složitosti a komplexnosti je bez řádné podpory architektonického rámce téměř nemožná.

Další odpovědi
arygnoc

v podstate akýkoľvek koncept čohokoľvek, predstava, idea, ako má vyzerať plánovaný, cielený efekt, výrobok, produkt, bez ohľadu či sa jedná o hmotný alebo i nehmotný cieľ (napr. stavba vs program).

výraz sa používa v mnohých oboroch ľudskej činnosti.