Avatar uživatele
anonym

Co je to administrativní práce?

Chtěla bych vědět, co obnáší zaměstnání, kde shánějí na pozici administrativy

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Retko před 5154 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
afro.minerva

To je různé. Bývají to různé „podrtžtašky“, ale jsou to taky holky od kopírky, různé asistentky, pomocné skladnice, které zapisují do počítače a tak. Sice nebývají tahle pracovní místa moc vysoko platově ohodnocená, ale jinak to bývá pohoda. Já už jsem byla několik „podržtašek“ a zatím jsem tam byla spokojená. Nemám moc velké ambice a je pro mě taky důležité, abych nebyla v práci ve stresu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
cukrar

Administrativní práce je souhrn pomocných rutinních kancelářských činností, které mají zabezpečit chod určité instituce, úřadu nebo pracovního týmu. Jedná se o činnosti, které mají vztah k evidenci, předávání nebo podávání informací, statistiky apod.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ad­ministrativa

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michálek1245

Dobrý den, administrativní pracovník je fakt široký pojem. Dneska máte plné administrativní haly lidí, kteří prostě nějakým způsobem vyplňují tabulky a dělají monotónní kancelářskou práci. Ale pak je pozice administrativního pracovníka, která je kreativní a rozvíjí lidský potenciál. Jak tu říká Sonka Pop, tak hodně záleží na popisu konkrétní pozice. Ale pozor na to, protože za administrativního pracovníka spousta firem schovává právě tu špatně placenou nudu.

Avatar uživatele
Sonka Pop

Tak to se musíš podívat na popis práce :) Tam máš vymezeno, co ta práce obnáší :)

před 1851 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek