KARI05

Kdo je to admin/admintka?

Nejlepší odpověď
ReHu

Admin je ten, který to tady hlídá a diriguje 🙂
Nebo by aspoň měl.

Další odpovědi
anonym

Správce sítě…http://ww­w.adminit.cz/

led

Admin – administrátor je človek ktorý sa stará o chod webovej stránky, má právo upravovať a organizovať činnosť na stránke a jej koncepciu. Vidí aj dáta bežným užívateľom nevidené, napríklad IP. Ak je súčasne aj programátor môže stránku meniť, upravovať aj programovo, to znamená, meniť ponuky, charakter vizualizáciu stránky a stará sa aj o jej bezpečnosť.
Moderátor – administrátor s obmedzenou právomocou a možnosťou – ktorý sa stará len o časť, sekciu stránky – najčastejšie v diskusných fórach o určitú tému, udržiava v nej prehľad, má právo vidieť aj napríklad IP, vstupovať do diskusie a usmerňovať, upravovať prípadne odstraňovať závadné príspevky.

Lamalam

Záleží na kontextu, může to být správce webu, fóra, sítě, serveru.

lexx

administrátor (správce, moderátor…) webu, diskuze