Co je to absolutorium? Jak se skládá zkouška?

Dobrý den,chtěla bych trochu přesnější postup složení zkoušky absolutoria.Jakým způsobem se vypracovává?Děkuji

Nejlepší odpověď
kropitko

Absolutorium se skládá ze zkoušky z odborných předmětů, zkoušky z cizího jazyka a obhajoby absolventské práce.
Absolutorium je označení pro ukončení vzdělání na některých vyšších odborných školách a konzervatořích. Takže pro přesnější postup složení zkoušky,je potřeba vědět o jaký obor se jedná.

zdroj: internet